školní družina

Informace k závěru školního roku

Z činnosti školní družiny

Zápisní lístek

Informace o čipovém systému

Kritéria pro přijetí do školní družiny

Školní vzdělávací program ŠD

Vnitřní řád ŠD

Roční plán ŠD

 

 Školní družina naší základní školy nabízí dětem v odpoledním čase v 7 oddělení aktivity, ve kterých podporuje a rozvíjí tělesnou i duševní stránku dětí, posiluje  klíčové kompetence, vede děti k týmové spolupráci, empatii, seberealizaci a rozvoji individuálních předpokladů.

K činnosti školní družiny využívají děti dvě herny, kmenové třídy, tělocvičnu, školní zahradu s herními prvky a multifunkční hřiště. Pro žáky 1. ročníku byla z hlediska bezpečnosti u herny vytvořena družinová šatna. Spolupráce školní družiny a vzdělávání na 1. stupni je úzce propojena i v činnostech, které škola pravidelně připravuje, např. vánoční dílny, keramická vernisáž. Na těchto aktivitách se děti ve školní družině výtvarně podílejí. Činnosti ve školní družině se dělí na odpočinkové, zájmové a vzdělávací, vhodně se střídají a doplňují. Vychovatelé se  snaží v odpoledních hodinách dětem čas při pobytu ve škole zaplnit činnostmi, které jsou aktivním a smysluplným vyplněním volného času a zároveň vhodně doplňují základní vzdělávání.

 

 

 

 

 
Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení