Kritéria pro přijetí žáka do školní družiny

ZÁKLADNÍ ŠKOLA, BRNO, KRÁSNÉHO 24, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

KRÁSNÉHO 3191/24, 636 00 BRNO

Kritéria pro přijetí žáka do školní družiny

Do školní družiny se přijímají žáci 1. až 3. ročníku.

Školní družina má 7 oddělení, kapacita je 210 žáků.

Hlavním kritériem je aktivní pracovní poměr rodičů.

Žák, který má aktivně zaměstnané oba rodiče a dojíždí z místa trvalého bydliště, je přijímán přednostně.

V případě volné kapacity lze přijmout žáka 4. ročníku.

Do školní družiny nemusí být přijat žák, který neměl řádně a včas zaplaceny v minulých letech poplatky za školní družinu, nebo závažným způsobem porušil řád školní družiny.

O přijetí rozhoduje ředitel školy.

Na pobyt ve školní družině není právní nárok.

V Brně dne 1.9.2019                                                                         Mgr. Petra Grünhutová