Naše sborečky navštěvují žáci druhých a třetích ročníků.

Protože už jsme (skoro) velcí, pracujeme oproti prvňáčkům už i s texty a jednoduchými partiturami. Jedenkrát týdně se sejdeme na sborové zkoušce a pilně nacvičujeme, abychom postoupili dál do DPS Petrklíčku a časem snad i do našeho hlavního školního sboru Petrklíč.

Kromě zpívání se na zkouškách někdy také sami doprovázíme na hudební nástroje, občas si zatancujeme nebo poslechneme nahrávku jiných sborů pro načerpání nové inspirace.

Vyjíždíme také na hudební soustředění.

Výsledky naší práce jsou každoročně k vidění nejen na dvou tradičních školních koncertech – vánočním a jarním – ale také na různých jiných akcích, jakými jsou například vystoupení pro seniory, dny otevřených dveří, slavnost světel.

 

Druháci   

Fotografie5236  Fotografie5237  Fotografie5238  Fotografie5240  Fotografie5244           

Třeťáci

Fotografie5196   Fotografie5198   Fotografie5199   Fotografie5202   Fotografie5203

Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.