Naše sborečky navštěvují žáci druhých ročníků.

Protože už jsme (skoro) velcí, pracujeme oproti prvňáčkům už i s texty a jednoduchými partiturami. Jedenkrát týdně se sejdeme na sborové zkoušce a pilně nacvičujeme, abychom postoupili dál do DPS Petrklíčku a časem snad i do našeho hlavního školního sboru Petrklíč.

Kromě zpívání se na zkouškách někdy také sami doprovázíme na hudební nástroje, občas si zatancujeme nebo poslechneme nahrávku jiných sborů pro načerpání nové inspirace.

Vyjíždíme také na hudební soustředění.

Výsledky naší práce jsou každoročně k vidění nejen na dvou tradičních školních koncertech – vánočním a jarním – ale také na různých jiných akcích, jakými jsou například vystoupení pro seniory, dny otevřených dveří, slavnost světel.

IMG 1115 SZ2 IMG 1120 SZ2 IMG 1117 SZ2  IMG 1121 SZ2 IMG 1119 SZ2 IMG 1122 Hv2 IMG 1123 SZ2IMG 1118 SZ2