DPS Petrklíč

Dětský pěvecký sbor PETRKLÍČ byl založen v roce 2004 spojením přípravných sborů Petrklíček a Třeťáků. Sbor každoročně koncertuje v Brně, nejčastěji v Červeném kostele nebo Kulturním domě Dělnický dům, hlavně při příležitosti Vánočního koncertu ZŠ Krásného a festivalu "Vítání jara dětským zpěvem". Petrklíč". Sbor vyjíždí i do dalších měst České republiky, cestuje i do zahraničí na výměnné zájezdy a soutěžní pěvecké festivaly.
Sbor se zúčastnil dvou ročníků soutěžní regionální přehlídky dětských pěveckých sborů – získal zlaté a stříbrné pásmo.

https://petrklicdps.wixsite.com/petrklic


Instrumentální soubor ORRA

Dětský instrumentální soubor ORRA byl založen roku 2005. Orchestr pravidelně vystupuje v Brně na Vánočním koncertě ZŠ Krásného a na festivalu "Vítání jara dětským zpěvem". V repertoáru má jak klasickou, tak i populární hudbu. V posledních letech se však zaměřuje na hudbu filmovou. Cestuje i do zahraničí na hudební festivaly a absolvoval výchovné koncerty na základních školách. V roce 2015 uskutečnil po deseti letech svého působení velký výroční koncert, kterého se zúčastnili i bývalí žáci. 

https://orrais05.wixsite.com/orra

 

 

Seděla na jeden záběr (videoklip) Bez názvuklik

  

   

   

Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.