DPS Petrklíč

Dětský pěvecký sbor PETRKLÍČ byl založen v roce 2004 spojením přípravných sborů Petrklíček a Třeťáků. Sbor každoročně koncertuje v Brně, nejčastěji v Červeném kostele nebo Kulturním domě Dělnický dům, hlavně při příležitosti Vánočního koncertu ZŠ Krásného a festivalu "Vítání jara dětským zpěvem". Petrklíč". Sbor vyjíždí i do dalších měst České republiky, cestuje i do zahraničí na výměnné zájezdy a soutěžní pěvecké festivaly.
Sbor se zúčastnil dvou ročníků soutěžní regionální přehlídky dětských pěveckých sborů – získal zlaté a stříbrné pásmo.

https://petrklicdps.wixsite.com/petrklic


Instrumentální soubor ORRA

Dětský instrumentální soubor ORRA byl založen roku 2005. Orchestr pravidelně vystupuje v Brně na Vánočním koncertě ZŠ Krásného a na festivalu "Vítání jara dětským zpěvem". V repertoáru má jak klasickou, tak i populární hudbu. V posledních letech se však zaměřuje na hudbu filmovou. Cestuje i do zahraničí na hudební festivaly a absolvoval výchovné koncerty na základních školách. V roce 2015 uskutečnil po deseti letech svého působení velký výroční koncert, kterého se zúčastnili i bývalí žáci. 

https://orrais05.wixsite.com/orra

 

 

Seděla na jeden záběr (videoklip) Bez názvuklik

  

   

   

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení