2. ročník konverzační soutěže Around English

Z třídních kol ostoupili z každého ročníku 2 žáci, kteří soutěžili v písemných, ústních a poslechových dovednostech.

Vítězové školního kola postupují do městského kola anglické soutěže English Jungle, pořádané ZŠ J. A. Komenského v dubnu 2020.

Vítězům i zúčastněným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Mgr. Helena Niznerová, Mgr. Lucie Dostálová

20200226 080642 20200226 090441 20200226 093232

1. ročník konverzační soutěže Around English

Zúčastnilo celkem 61 dětí, které soutěžily v poslechu krátkého textu, recitaci anglické básničky a krátkém povídání o sobě. Žáci třetích, čtvrtých a pátých tříd měli navíc popis obrázku a povídání na dané téma.

Všechny děti byly výborné a předvedly porotě, jak dobře už anglický jazyk ovládají, a proto bylo těžké vybrat ty nejlepší. Nakonec byla v některých kategoriích udělena dvě 1. a 2. místa.

Všem vítězům ještě jednou gratulujeme, těšíme se na další ročník a věříme, že letošní úspěchy přivedou v dalším roce více účastníků.

Mgr. Helena Niznerová

Around English plakát malý DSC 2795 2