Na jazykovém pobytu s rodilým mluvčím si děti užily spoustu legrace. Colin s nimi komunikoval během celodenního výletu, v průběhu jídla a i v jejich volném čase. Hrál s nimi spoustu her a soutěží a byl přítomen i jejich vlastním aktivitám. Spolu s dětmi jsme ušli 17 km tůru, podívali jsme se na rozhlednu Brdo, pokračovali jsme na lesní penzion Bunč, kde jsme si chvíli odpočinuli a děti řádily na prolézačkách. S Bunče přes Kamínku jsme se vrátili zpět. Večer byl zakončen whirpoolem. Kromě intenzivní výuky angličtiny si děti užily i pohádku, diskotéku a hry na hřišti.
Každý večer byly děti unavené a plné zážitků, že spaly až do rána. Celkové dojmy byly završeny diplomy, odměnami a sladkostmi, za které děkujeme rodičům.

    

    

    

       

další foto na http://zskrasneho24.rajce.idnes.cz/Jazykove_soustredeni_Rostin_22.-26.5./

Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.