Na jazykovém pobytu s rodilým mluvčím si děti užily spoustu legrace. Colin s nimi komunikoval během celodenního výletu, v průběhu jídla a i v jejich volném čase. Hrál s nimi spoustu her a soutěží a byl přítomen i jejich vlastním aktivitám. Spolu s dětmi jsme ušli 17 km tůru, podívali jsme se na rozhlednu Brdo, pokračovali jsme na lesní penzion Bunč, kde jsme si chvíli odpočinuli a děti řádily na prolézačkách. S Bunče přes Kamínku jsme se vrátili zpět. Večer byl zakončen whirpoolem. Kromě intenzivní výuky angličtiny si děti užily i pohádku, diskotéku a hry na hřišti.
Každý večer byly děti unavené a plné zážitků, že spaly až do rána. Celkové dojmy byly završeny diplomy, odměnami a sladkostmi, za které děkujeme rodičům.

    

    

    

       

další foto na http://zskrasneho24.rajce.idnes.cz/Jazykove_soustredeni_Rostin_22.-26.5./

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení