Výzva č. 57

 

Základní škola Brno, Krásného 24 se stala úspěšným žadatelem ve Výzvě č. 57 Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, Prioritní osy 1 – Počáteční vzdělávání, Oblasti podpory 1.1 – Zvyšování kvality ve vzdělávání. V období od 1.9 do 31.12. 2015 v rámci projektu EU Brno, Krásného realizuje šablonu 1. Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy.

Díky tomuto projektu mohli žáci VII.B v rámci hodin praktických činností využívat nově nakoupené vybavení školních dílen a rozvíjet tak své technické dovednosti při vytváření výrobků. V projektu vznikly také pracovní listy s nákresy, postupem práce včetně použitého materiálu, nářadí a pomůcek.

Z průběhu výroby byly pořizovány fotografie, které jsou součástí žákovských portfolií.

 

petra5  

sára6

 

lenka2

Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.