Školní kolo recitační soutěže !

Opět to byl velký zážitek pro všechny posluchače!

Naši prvňáčci projevili opravdovou odvahu a nadšení. S obrovskou chutí se pouštěli do přednesu. Všichni jsme jim fandili a zasloužili si opravdu velký potlesk!

V další části soutěže 1. stupně jsme byli svědky nádherné a pestré přehlídky přednesu veselých básniček, napínavých příběhů s detektivní zápletkou a poetických textů. Diváci s napětím poslouchali, někdy řvali smíchy, jindy povzbuzovali recitátora své třídy.

Celé dopoledne zakončili žáci 2. stupně, tedy naši nejstarší. My pedagogové jsme obdivovali jejich odvahu stoupnout si před diváky a zvládnout v takové kvalitě dlouhý text nebo velmi osobní básnický text. Měli jsme možnost poslechnout si ojedinělé vystoupení dívky z Ukrajiny, která recitovala v mateřštině. Do přednesu o své zemi dala silné pocity a nám všem běhal mráz po zádech. Opět jsme odcházeli s pocitem uspokojení, jak skvělé děti na naší škole máme!!

V městském kole nás budou reprezentovat Lucka a Jakub z 1. tříd, Barnabáš a Vítek ze 3.B, Jan a Antonio z 5.C, David a Nikola z 6. ročníku a Nela a Linda z osmého a devátého ročníku.

VŠEM GRATULUJEME !

DSC 5044 DSC 5047 DSC 5050 DSC 5051 DSC 5052