Žáci osmých ročníků 8.B a 8.C v rámci předmětu zeměpis zpracovali téma Regionů Evropy jinou formou, malým projektem pod názvem Evropa v krabici. Každý žák si vybral stát Evropy, který navštívil, nebo ho něčím zaujal a chtěl by ho v budoucnu procestovat. Informace o daném státu pak žáci umístili na obyčejné papírové krabice, většinou od zakoupené obuvi. Základní informace žáci vypracovali na povrch krabice a do krabice, pak umístili informace zajímavé, konkrétní pro daný stát, indicie, který by stát nejlépe vystihovali. Nechyběli ani ukázky produktů,malých modelů a přírodnin typických pro vybraný stát. Při tvorbě žáci využili různé zdroje pro získání informací, uplatnili svoji kreativitu a originalitu při výtvarném zpracování výsledného projektu. Své práce žáci prezentovali v hodinách zeměpisu a tak si vyzkoušeli předat informace ostatním a reagovat na dotazy spolužáků a vyučujících.
Mgr. Jeanette Macháčková
DSC 3778 web DSC 3753 web DSC 3756web DSC 3764web DSC 3773web DSC 3767web DSC 3768web DSC 3769web DSC 3757web DSC 3761web DSC 3763web DSC 3770web DSC 3775web DSC 3779web
Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení