Na pondělí 9. května 2022 měli žáci 2. C naplánovanou besedu v knihovně na Vinohradech, kterou spojili s dopoledním výletem. Vydali se pěšky přes „Bílendu“, a tak si nejen prověřili svoje dosavadní znalosti o našich ilustrátorech dětských knih, ale také se dověděli spoustu nových zajímavostí. Posvačili u vodotrysku, u busty J. A. Komenského si připomněli něco o jeho životě, cestou poznávali stromy i rostliny. U památníku se naučili, co je obzor, společně ho pozorovali a určovali, která místa na něm poznají. Po celou dobu je zvědavě pozorovalo sluníčko, takže výlet se vydařil opravdu se vším všudy.

IMG 5097 web IMG 5106 web IMG 5165 web IMG 5169 web IMG 5170 web IMG 5152 web IMG 5159 web IMG 5161 web IMG 5163 web 

 

 

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení