Dne 12.5.2022 se zúčastnily třídy VI.A, VI.B, VII.A vzdělávacího programu “Afrika” v Zoo Lešná. Žáci se seznámili s některými africkými zvířaty, jejich zvyky a jejich prostředím. Všichni jsme si to užili, počasí nám vyšlo a jak říkala jedna žákyně, stali jsme se VIP hosty, protože komentovaná prohlídka se v zoologické zahradě jen tak nevidí.

DSC 0046 web DSC 0049 webDSC 0141 web DSC 0107 web DSC 0085 web DSC 0163 web  DSC 0104 web  DSC 0154 weeb

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení