V týdnu od 21.-25.2.2022 se uskutečnil na naší škole blok projektové výuky - environmentálního vzdělávání. Výuku vedla PhDr. Vladislava Hamplová, která pracovala jako krajská inspektorka státní památkové péče a ochrany přírody až do roku 1989.

Projekty byly realizovány v 6., 7. a 4. ročníku. Každý blok trval 4 vyučovací hodiny.

Žáci různých ročníků byli seznámeni se životem ve starověkém Egyptě a jak tento život ovlivnila řeka Nil. Další výuka byla zaměřena na význam ochrany přírody nebo vliv klimatických změn na našem území na život ve 14.-15. století. Mladší ročníky “projely autobusem” naši republiku a pomyslně navštívili naše zoologické a botanické zahrady, CHKO a NP. Žáci se aktivně zapojili do výuky, kladli dotazy a reagovali na otázky Dr. Hamplové.

DSC 0155 web DSC 0257  DSC 8907 web DSC 8899 web DSCN3606 web DSCN3611 web