Dne 25.2.2022 jsme opět navázali na dobrou tradici celoškolních projektů s environmentálním zaměřením. Pedagogové připravili pro žáky 2. stupně celoškolní projekt na témata: 6. ročník - Vzduch, 7. ročník - Migrace, 8. roč - Lidské rasy. Aktivity a celý vzdělávací proces se nesl v duchu skupinové práce, práce s textem, maximální využití IT, žákovských notebooků, interaktivní tabule, interaktivního atlasu, řešení otevřených úloh. Každá třída projekt zakončila výstupem, ať už grafem, plakátem nebo prezentací na dané téma.

DSC 3919 web DSC 4029 web DSC 3935 web DSC 9023 DSC 1411 web DSC 3918 DSC 1409 DSC 9036