Žáci ze 3. B zahráli dvě krátké pohádky v angličtině pro žáky z 1. B. Jednalo se o pohádky Chicken Little a Three Little Pigs. Pohádky jsme nejprve dětem představili v češtině a prvňáčci je zkusili převyprávět, poté již začalo samotné divadlo v angličtině. Na závěr děti z první třídy nakreslily za pomoci třeťáků obrázek a podělily se s námi o to, co se jim nejvíce líbilo. Na představení jsme pilně trénovali a moc jsme si to užili – i herci, i diváci.

divadlo divadlo1 divadlo2 divadlo3

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení