Zimní obrázky napříč školou
Žáci 2.-8.r. dostali tematický úkol...najít slova, která jim evokují zimní období. Hotovo? Kdepak! Přidáme vhodná přídavná jména. Tak už hotovo?  Z pohledu jazykového ano, ale teď přichází výtvarná činnost a zábava. Na menší čtvercový formát namalují děti vybraný zimní obrázek a dopíší slovní spojení.
Naši školu tak bude celou zimu zdobit horký čaj, voňavé cukroví, teplé ponožky, modrá pusa, kopec uhlí... Některé obrázky pošleme např. nemocné babičce na Vinohrady, aby jí na tváři vykouzlil krásný usměv a další zase jinam...
Hezký předvánoční čas všem a podívejte se, jak se nám obrázky vydařily.
Za výtvarníky
Jarka Zapletalová

web

web1

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení