Na přelomu září a října se společně zúčastnily třídy 6.A a 8.A adaptačního pobytu v Roštíně se zaměřením na přírodní vědy. V rámci stmelovacích aktivit museli žáci projevit notnou dávku komunikace, naučit se kompromisu a v neposlední řadě se blíže poznali, když si vzájemně odhalili pár informací ze svého osobního života. Na procházkách v okolí Roštína se nám podařilo ulovit i několik zajímavých živočichů – např. maloočku smaragdovou, housenku štětconoše ořechového, užovku hladkou nebo obyčejného chrobáka lesního. Po prohlédnutí jsme je vždy vypustili zpět do volné přírody jako správní ochránci přírody.

DSC 7321

DSC 7342

DSC 7281DSC 7236 DSC 7304 

DSC 7218

DSC 7458

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení