European school sport day proběhl v dopolední čas na naší škole dne 16.9.2021 při zapojení celého 1. stupně. Děti měly šanci si vyzkoušet řadu sportovních a teambuildingových aktivit, např. kick-box, ufo-ball, kin-ball, jógu, street dance a spoustu dalších, na jednotlivých stanovištích vypomáhali také žáci 7.C, tak se nám přirozeně propojila spolupráce a vzájemná pomoc mezi mladšími a staršími žáky, poděkování patří i všem pedagogům, kteří se do akce zapojili.

DSC 1279   DSC 1283

DSC 1360DSC 3048

DSC 2946 

 

 

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení