DEN PŘÍRODNÍCH VĚD V ZOO BRNO

Ve dnech 16. a  17. září  2019 se naši žáci zúčastnili soutěže týmů v ZOO Brno. Akce se zúčastnilo přes 40 základních škol a 8 víceletých gymnázií. Všichni žáci nejen příkladně reprezentovali naši školu, ale dozvěděli se spoustu nových, zajímavých informací  a den v ZOO si skvěle užili.

V kategorii  6. a 7. ročníků byli do soutěže vybráni:

• Šarlota Čiháková, Aneta Krejčířová - 6. B
  • Jan Pospíšil – 6.A
  • Stanislav Chlup, Klára Malíková - 7.A
  • Nguyen Hai Ly- 7.B

V kategorii  8. a 9. ročníků nás zastupovali:

• Natálie Hylšová – 9.B
  • Petr Klučka – 8.A
  • Adam Kříž – 8.B
  • Pavel Doležal – 9.A
  • Lukáš Karcaba, Tereza Zikmundová – 8.B

A právě poslední jmenované družstvo dosáhlo skvělého umístění. V opravdu velké konkurenci 40 škol obsadili 3. místo a Pavel Doležal, Lukáš Karcaba a Tereza Zikmundová s stali celkovými vítězi.

K výsledkům gratulujeme  a všem děkujeme.

Poděkování patří také pedagogům, kteří se do akce s žáky zapojili a den v ZOO s nimi strávili.

Gratulujeme také paní učitelce Mgr. Tereze Kubačkové, která se stala v kategorii Učitelů vítězem soutěže.

ZOO ZOO1

ZOO2 ZOO3