Dnes měla 9.A a 8.A možnost si ve třídě uspořádat literární kavárnu. Žáci si donesli svoji oblíbenou knížku, hrníčky na čaj a spoustu mlsání. Uvařili jsme si ve třídě čaj, ochutnávali všemožné cukroví i slané dobroty a vyměňovali si pocity z příběhů. Bylo to skvělé! Děkujeme paní učitelce Mgr. Halouzkové za krásnou a inspirující atmosféru, která všem hezky zpříjemnila celý den. A toto je taky nápad pro ostatní učitele. Udělejte svým žákům radost (teda jen pokud budou hodní) a můžete si takhle udělat i svoji hodinu. Jen se sami přesvědčte, jak byli dnes spolužáci spokojení!

Eliška Dvořáková, 9.A