Projektový týden na 1. stupni se tentokrát nesl v duchu detektivního případu.
V pondělí a v úterý žáci vyrazili do přírody (Akátky, Mariánské údolí, Ochoz u Brna, Bílá hora, Stránská skála), kde plnili různé badatelské úkoly a pracovali v týmech. Poznávali krásu přírody a taky zažili pořádný déšť.
Ve středu své získané poznatky zpracovali a následně prezentovali jiné třídě. Za splnění všech úkolů získala každá třída indicii k nalezení ztraceného drahokamu.
Vše nakonec dobře dopadlo a společnými silami jsme našli ztracený drahokam. Každý si pak maličký kousek odnesl domů.
