Kariérní týden 2. stupně jsme dnes zakončili slavnostní konferencí.
Jednotlivé skupiny ostatním spolužákům představily své prezentace a podělily se o vše, co během uplynulého týdne zjistily a vytvořily. Díky tomuto sdílení jsme mohli nahlédnout i do profesí, se kterými jsme se osobně neseznámili.
V závěru dnešního programu byli oceněni nejen nejlepší žáci v jednotlivých rolích, ale také tři týmy, jejichž výstupy porota vyhodnotila jako nejzdařilejší. Tito výherci si z konference odnesli sladkou odměnu v podobě tematických dortů.
Celý projektový týden se velmi vydařil - žáci získali nové zkušenosti, informace i inspiraci do budoucna. Kromě toho ukázali, že dokážou skvěle spolupracovat a tvořit společné výstupy. Děkujeme všem, kteří se na realizaci podíleli a těšíme se na další podobné projekty!
