ŠKOLNÍ KLUB

Důležité informace

Pravidelná činnost kroužků začíná 18. 9. 2023

Rozvrh kroužků - časový rozpis a jména lektorů najdete na www.zskrasneho.cz v sekci Školní klub.

• nově otvíráme přípravu na talentové zkoušky z VV
  • nově otvíráme točení na kruhu pro žáky 5. – 9. tříd
  • nově otvíráme příprava na budoucí profesi – kuchař, cukrář
  • nově otvíráme literárně dramatický kroužek 2. – 5. tř.
  • nově otvíráme literární kroužek – psaní blogů, scénářů pro 2. stupeň.
  • nově otvíráme tvořivé dílničky pro MŠ
  • nově otvíráme korfbal jediný smíšený týmový sport 2. – 6. tř.
  • nově otvíráme dračí hlídku, neboli hru na hrdiny 5. – 9. tř.
  • v případě že kroužky probíhají ve stejný den a čas, lze žáka po domluvě s vedoucím kroužku přeřadit do jiné skupiny
  • v případě malého počtu zájemců, kroužek nebude otevřen
  • počet žáků je omezen.
  • družinové děti budou mít zapsáno v deníčku, který kroužek navštěvují – den, čas. Je to důležité při vyzvedávání dětí ze ŠD.
  • přihlášky pro 1.  – 3. tř. vybíráme pouze do 15. 9. 2023, po tomto datu nelze děti přihlásit.
  • do kroužku vaření žáci přinesou 300 Kč na společné suroviny.
  • přihlášky musí vyplnit i žáci navštěvující sbory, orchestr, rodilý mluvčí.
  • po 17 00 se žáci, mající kroužek v tělocvičně, vyzvedávají na školním dvoře a u tělocvičny.

Veškeré dotazy a informace :

mob. 736 777 847

ŠKOLNÍ KLUB - PLATBA

platba kroužků na účet školy 33633621/0100

VS je složen z čísla 8, následují čísla kroužků, ve zprávě pro příjemce uveďte jméno žáka a třídu.

Např. platíte kroužky číslo 1,2,15,25.

VS 801021525 ( nula je pouze u jednomístného čísla). Ve zprávě pro příjemce Petr Novák 6.B

Výjimečně lze platit hotově u p. uč. Jaroslavy Zapletalové, nebo u p. hospodářky Beránkové

Kroužky za 1. pololetí  je nutné zaplatit do konce září 2023.

Případné dotazy, pomoc s výběrem kroužků apod. lze osobně vyřídit v době třídních schůzek 18.9.2023, nebo po domluvě i v jiný den.

KERAMIKA PRO DOSPĚLÉ – pravidelné keramické kurzy pro veřejnost, budou vždy ve středu 18 00 – 20 00. www.keramikazapletalova.com

Kurzy akvarelu, kresby a  malby pro dospělé budou v pondělí 16 – 17,  zájemci se hlásí na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..