Přihlašování a odhlašování obědů

• Zákonný zástupce žáka odevzdá vyplněnou přihlášku ke stravování v kanceláři vedoucího školní jídelny. Přihlášku lze stáhnout nebo vyzvednout v kanceláři vedoucího ŠJ. Přihláška je platná po celou dobu školní docházky, dokud zákonný zástupce žáka písemně neodhlásí.
  • Po založení karty je strávníkovi přidělen variabilní symbol (VS) a sděleny podmínky pro placení obědů.
  • Po přihlášení nový strávník obdrží čip za 121 Kč.
  • Po zaplacení obědů může další den zahájit stravování.
  • Obědy je možno odhlásit i přihlásit do 13.00 hodin předchozího dne v kanceláři vedoucího ŠJ osobně nebo na telefonu 533 424 540 od 7:30-8:00 nebo 11:30-13:00 hod. Odhlášku zaslanou mailem lze považovat za přijatou, pokud dostanete zpět její potvrzení.

Přihláška ke stravování ke stažení zde.