Vážení rodiče,

srdečně vás zveme na schůzku rodičů budoucích prvňáčků, která se uskuteční ve čtvrtek 17.6.2021 od 16.00 do 17.00 hodin.

Na schůzce se seznámíte s organizačním chodem školy, školní družiny, jídelny a školního klubu.
Budou vám také předány informace o školních pomůckách, které bude vaše dítě ve škole ke vzdělávání potřebovat.
Vaše účast na této schůzce je velmi důležitá.
Vzhledem k opatřením ve vztahu k epidemiologické situace vás prosíme, aby se schůzky účastnil pouze jeden zákonný zástupce žáka.

Informace o zařazení vašeho dítěte do konkrétní 1. třídy bude v den schůzky vyvěšena ve vestibulu školy.

Pohovor pro zájemce o zařazení do třídy s rozšířenou výukou anglického jazyka proběhne v úterý 15.6.2021, v čase 14.00-16.00 hodin.
Nejpozději týden před plánovaným pohovorem vám bude elektronicky zaslán odkaz na rezervaci času pohovoru.

Těšíme se na vás a vaše děti

Mgr. Šárka Mouková, zástupkyně ředitelky školy