Vánoční baňky II. a svícínky

Vánoční baňky II.

Tato ozdoba nadchla i děti v dalších odděleních. A tak se do ní pustily také.

banky2 02

Vždyť mít na vánočním stromečku vlastoručně vyrobené ozdoby je pocit k nezaplacení.

banky2 01

Každý si do baňky vložil to co se mu líbílo, někdo preferoval zlaté ozdoby, někdo stříbrné, jiný červené...

banky2 05

A někteří tam chtěli mít od každého druhu něco.

banky2 06

banky2 03

Koule bylo možno zdobit i z vnějšku, stačilo lepidlo a třpyky.

banky2 04

Aby se ozdoby domů donesly v co nejlepším stavu, bylo potřeba vyrobit si na ně pěkný obal, zejména proto, že mnohé ozdbičky posloužily jako dárky třeba pro prarodiče.

banky2 07banky2 08

A protože zdobení děti bavilo pokračovaly třeba výrobou takovýchto pěkných zimních svícínků. Protože svíčky prostě k Vánocům a zimě patří!

banky2 09

banky2 10