Výstřižek

ČIPY DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

Vážení rodiče,

čipy do školní družiny pro nové žáky si můžete vyzvednout ve vestibulu školy dne 1.9.2021 od 9:00 do 15:30 hodin. Záloha za jeden čip je 100,-Kč. Čipy budou nachystány pro rodiče, kteří již odevzdali zápisní lístek do školní družiny.

Zároveň je možné vrátit čipy dětí, které již do školní družiny nebudou docházet. Prosím, čipy vracejte čisté, nepopsané ani nijak označené.

ŠKOLNÍ KLUB, DŮLEŽITÉ INFORMACE KE ŠKOLNÍMU ROKU 2021/2022

Přeplatek za školní rok 2020/2021 -  školní klub

Přeplatek bude převeden na kroužky ve školním roce 2021/2022 – 1. pololetí.

Přihláška do školního klubu 2021/2022

Přihlášky do školního klubu 2021/2022 jsou ke stažení na stránkách školy v sekci školní klub, nebo k vyzvednutí na vrátnici.

Vyplněné přihlášky odevzdávejte na vrátnici, třídnímu učiteli, nebo vedoucí školního klubu p. Jaroslavě Zapletalové na začátku září.

Začínáme 15. 9. 2021. Rozvrh kroužků se snažíme zanechat ve stávající podobě, mohou být drobné změny. Rozpis bude na stránkách školy a vyvěšen na škole 1. září 2021.

Výtvarný atelier

Žáci z výtvarného ateliéru se zapisují přes přihlášku školního klubu. Hodina a den bude zapsána v rozvrhu.

Přihláška do výtvarného atelieru pro budoucí prvňáčky

Výtvarný atelier je přednostně otevřen pro žáky 1.A. Základy kresby, malby, pastelu, základy grafických technik, malování v plenéru, návštěva galerií a výstav.