Vážení rodiče,

v den třídních schůzek 13.1. 2020 můžete platik kroužky Školního klubu na 2. pololetí.

Jaroslava Zapletalová, vedoucí ŠK

Výsledek obrázku pro sběr papíru obrázek

2. SBĚROVÝ TÝDEN: 16.-20. BŘEZNA 2020

DŮLEŽITÁ INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ ŽÁKŮ !!!

Vážení rodiče,

dosud ne všichni z vás zvýšili platby za obědy od září dle kategorie věku dítěte.

RODIČE, KTEŘÍ PLATÍ OBĚDY PŘES ÚČET, ZVYŠTE, PROSÍM, TRVALÝ PŘÍKAZ DLE KATEGORIE ŽÁKA / do věkových kategoriích jsou žáci zařazováni na dobu školního roku – období 1.9.-31.8., ve kterém dosahují věku příslušné kategorie. Z toho vyplývá, že žáci, kteří dovrší v daném školním roce 11 nebo 15 let, platí již celý tento školní rok vyšší částku za stravné/ :

7 -10 let     doporučená platba 550,- Kč

11-14  let     doporučená platba 600,- Kč

15 a více let doporučená platba 660,-Kč

Pokud jste platbu za obědy nezvýšili od září, nezapomeňte zvýšenou platbu dle kategorie Vašeho dítěte zaslat následující  měsíc. NUTNÉ!!

Strávníci budou nahlášeni  na obědy pouze do výše zaslané částky!!!

Děkuji za pochopení

Irena Stuhlová, vedoucí ŠJ

Hrdá škola

prevence