Aktuality


Základní škola, Brno, Krásného 24 přijme do svých řad školního psychologa na poloviční úvazek, zástup za MD, nástup 1.3. 2023.
 
Nabízíme ochotný pracovní kolektiv, profesionální ŠPP, vzájemnou spolupráci a podporu, vstřícné klima, příznivé pracovní podmínky.
 
Těšíme se na Vás!
 
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 727 900 481

 

 

ZÁPIS NANEČISTO - ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PRO PŘEDŠKOLÁKY

úterý 28.2.2023, 15-16:30

více info zde

 předškoláci

 

 

Jménem Základní školy, Brno, Krásného 24, děkuji manželům Sivákovým za finanční sponzorský dar škole na podporu vzdělávacích aktivit.

Velmi si tohoto daru vážíme.

 

Mgr. Petra Grünhutová

ředitelka školy

 

 

UPOZORNĚNÍ NA ZVÝŠENÍ CENY OBĚDŮ  OD 1. 2. 2023 - v sekci Školní jídelna

 

Upozornění na zastavení  platby obědů složenkou od 16.1.2023

Upozorňujeme strávníky, že je zastavena možnost platby obědů složenkou. Kdo nemá zřízen bankovní účet, může obědy zaplatit hotově v kanceláři školní jídelny nebo vkladem na účet školní jídelny na pokladně na kterémkoliv sídle Komerční banky.

 

             

Odkaz na Fb stránky školy

 

https://www.facebook.com/ZSKRASNEHO24

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení