vajíčka 2020

Vážení rodiče,

kroužky paní Jaroslavy Zapletalové jsou již od pondělí 24.2. 2020 plně v provozu.

Děkuji za pochopení

Mgr. Petra Grünhutová

Výsledek obrázku pro sběr papíru obrázek

Vážení rodiče, z důvodů aktuálního nezájmu o výkup papíru rušíme březnový sběrový týden. V případě vyhlášení nového sběrového týdne vás budeme včas informovat.

Zapojení školy do projektů:

Participace rozpočtu do škol - projekt MMB, zapojení žáků do činnosti školy, podpora komunikačních dovedností, finanční gramotnosti a demokracie v praxi.

Síť otevřených brněnských škol - projekt MMB, podpora kvalitních volnočasových a zájmových aktivit žáků, organizace společenských a sportovních činností pro děti i veřejnost.

Bowlingová liga podpora netradičních sportovních týmových aktivit, vzájemných vztahů.

DigiMe ATCZ216 - jedná se o projekt financovaný z programu přeshraniční spolupráce Interreg  Rakousko- Česká republika. Hlavní partner je Bildungsdirektion für Wien  (školský úřad Vídeň) Partneři: Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace,Wirtschaftsagentur Wien a Vysočina Education. Projekt se zaměřuje na podporu digitálních technologií a  jejich praktické využití pro vzdělávání napříč jednotlivými obory.

Podpora předškolního a základního vzdělávání ve městě Brně - podpora žáků ohrožených školním neúspěchem

Hrdá škola