Školní klub

Školní klub při naší základní škole nabízí žákům více jak 22 kroužků, které v odpoledním čase dětem aktivně a dle jejich zájmu, předpokladů a schopnostem vyplní volný čas. Klub nabízí kroužky se zaměřením sportovním, výtvarným, na vaření, stolní hry, keramiku a další.


O zájmové kroužky je každý rok velký zájem, řada dětí navštěvuje i více jak dva kroužky. Největší zájem o tuto odpolední činnost mají děti od 1.-5. třídy, ale pozadu nezůstávají ani děti starší. Školní klub se podílí na organizaci pravidelných školních akcí jako jsou vánoční dílny, keramické vernisáže či Slavnosti světel. Lektory jednotlivých kroužků jsou jednak pedagogové naší školy, jednak externí lektoři a také bývalí žáci naší školy.


Pro svoji činnost využívá Školní klub řadu odborných učeben školy, např. školní dílny, keramický a výtvarný ateliér, přírodovědný koutek, informatiku, tělocvičnu, multifunkční hřiště a školní kuchyňku.

 

Více informací nalezenete v menu O škole - Školní klub.

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení