Povinně zvěřejňované informace

Všechny povinné informace najdete v sekci O škole a níže.

Rozpočet na rok 2020

Rozpočet příspěvkové organizace Základní školy, Brno, Krásného 24, na r. 2020

1. Rozpočet prostředků poskytnutých zřizovatelem - na provoz - zveřejněno na internetových stránkách zřizovatele - Městská část Brno-Židenice
  2. Rozpočet prostředků  ze státního rozpočtu, vyvěšeno dne 10. 8. 2020 - zde

Rozpočet na rok 2019

Rozpočet příspěvkové organizace Základní školy, Brno, Krásného 24, na r. 2019

2. Rozpočet prostředků  ze státního rozpočtu, vyvěšeno dne 10. 8. 2020 - zde

Pravomoci školské rady

1. Funkční období členů je 3 roky.
  2. Zasedá nejméně dvakrát ročně, na prvním zasedání si zvolí svého předsedu a jednací řád. Předseda pak její zasedání svolává.
  3. Vyjadřuje se k návrhům školských vzdělávacích programů a k jejich uskutečňování.
  4. Schvaluje výroční zprávu o činnosti školy.
  5. Schvaluje školní řád a navrhuje jeho změny.
  6. Schvaluje pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků.
  7. Podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy.
  8. Projednává návrh rozpočtu na další rok, vyjadřuje se k rozboru hospodaření a podává návrhy na zlepšení hospodaření
  9. Projednává inspekční zprávy České školní inspekce.
  10. Podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům vykonávajícím státní správu ve školství.

Složení školské rady

Školská rada má 1. setkání 20.9. 2021. Následně bude složení ŠR aktualizováno a zveřejněno.

Jednací řád Školské rady zde

Rozpočet na rok 2018