Milí chlapci a děvčata, vážení rodiče,

ve Školním klubu při naší základní škole je pro vás připravena řada zájmových kroužků pro vyplnění volného času a k uspokojení vašich zálib a koníčků. Máte možnost pokračovat v činnosti tradičních aktivit nebo si vybrat zájmové útvary nové, které si ve vašich řadách svoji oblibu jistě brzy získají.

Věnujte proto pozornost následujícímu přehledu, ke stažení zde, a vyberte si podle svého zájmu. Přihlášku si lze vyzvednout ve škole od 30. 6. 2023 na vrátnici, nebo vytisknout z webových stránek školy (odkaz výše).

Přihlášky odevzdávejte na začátku školního roku 2023/2024 na vrátnici, nebo osobně vedoucí klubu. Nový rozvrh kroužků bude na stránkách školy od 1.9. 2023

Informace o nás najdete na www.zskrasneho.cz

Podrobné informace získáte u vedoucí školního klubu p. Jaroslavy Zapletalové, mob. 736 777 847.