ŠKOLNÍ KLUB ROZVRH KROUŽKU | 2023 - 2024 | |||||||
kroužek | den | od | do | třída | vedoucí kroužku | učebna | ||
1 | dívčí klub | pondělí | 15 00 | 16 00 | 1. - 2. tř.třída | Zapletalová Jaroslava | výroba hraček | |
2 | výtvárná dílna | středa | 15 00 | 16 00 | 1.stupeň | Zapletalová Jaroslava | výtvarná dílna | |
středa | 16 00 | 17 00 | 2. stupeň | Zapletalová Jaroslava | výtvarná dílna | |||
3 | výroba hraček | pondělí | 15 00 | 16 00 | 3. - 5. tř. | Klečková Dagmar | výtvarná dílna | |
15 00 | 16 00 | 6. - 9. tř. | Klečková Dagmar | výtvarná dílna | ||||
4 | vaření | úterý | 12 00 | 13 00 | 1.tř. | Klečková Dagmar | kuchyňka | |
úterý | 13 00 | 14 00 | 2. tř. | Klečková Dagmar | kuchyńka | |||
úterý | 14 00 | 15 00 | 2.tř. | Klečková Dagmar | kuchyńka | |||
úterý | 15 00 | 16 00 | 3. tř. | Klečková Dagmar | kuchyńka | |||
úterý | 16 00 | 17 00 | 4.- 7.tř. | Klečková Dagmar | kuchyńka | |||
4 | budoucí kuchaři, cukráři | úterý | 17 00 | 18 00 | 8. - 9.tř | Klečková Dagmar | kuchyńka | |
5 | literárně dramatický | úterý | 12 45 | 13 30 | 2. - 5. tř. | Perničková Alexandra | zrcadlový sál | |
6 | příprava na talentovky | pondělí | 16 00 | 18 00 | 2.stupeň | Zapletalová Jaroslava | výtvarná dílna | |
7 | sborový zpěv, instumentální soubor | Ratislav Michael | zrcadlový sál | |||||
8 | keramika | úterý | 14 00 | 15 00 | 1.A | Zapletalová Jaroslava | keramika | |
úterý | 15 00 | 16 00 | 2. tř. | Zapletalová Jaroslava | keramika | |||
úterý | 16 00 | 17 00 | 4. - 6. tř. | Zapletalová Jaroslava | keramika | |||
úterý | 17 00 | 18 00 | 6. - 9. tř. | Zapletalová Jaroslava | keramika | |||
čtvrtek | 14 00 | 15 00 | 1.B | Zapletalová Jaroslava | keramika | |||
čtvrtek | 15 00 | 16 00 | 3. tř. | Zapletalová Jaroslava | keramika | |||
čtvrtek | 16 00 | 17 00 | 4. - 6. tř. | Zapletalová Jaroslava | keramika | |||
čtvrtek | 17 00 | 18 00 | 6. - 9. tř. | Zapletalová Jaroslava | keramika | |||
9 | atletika | pondělí | 15 00 | 16 00 | 1. - 3. tř. | Slavíček Radek | tělocvična | |
pondělí | 16 00 | 17 00 | 4. - 9. tř. | Slavíček Radek | tělocvična | |||
10 | míčové hry | čtvrtek | 15 00 | 16 00 | Zaoral Martin | tělocvična | ||
11 | gymnastika | úterý | 16 00 | 17 00 | 1. - 2. | Šindelářová Jana | tělocvična | |
úterý | 17 00 | 18 00 | 3. - 5. | Šindelářová Jana | tělocvična | |||
12 | přírodovědný | pondělí | 13 00 | 14 00 | 1. tř. | Klečková Dagmar | přírodovědná uč. | |
pondělí | 14 00 | 15 00 | 2. tř. | Klečková Dagmar | přírodovědná uč. | |||
středa | 14 00 | 15 00 | 3. tř. | Klečková Dagmar | přírodovědná uč. | |||
středa | 15 00 | 16 00 | 4. - 8. tř. | Klečková Dagmar | přírodovědná uč. | |||
13 | volná výtvarná dílna | podle domluvy | Zapletalová Jaroslava | výtvarná dílna | ||||
14 | volná keramická dílna | podle domluvy | Zapletalová Jaroslava | keramická dílna | ||||
15 | informatika | čtvrtek | 13 00 | 14 00 | 1. -2.tř. | Zaoral Martin | informatika | |
čtvrtek | 14 00 | 15 00 | 3. - 9. tř. | Zaoral Martin | informatika | |||
16 | literární | podle domluvy | Barošová Lucie | |||||
17 | korfbal | čtvrtek | 16 00 | 17 00 | Bušík Petr | tělocvična | ||
18 | florbal | středa | 15 00 | 16 00 | 1.-3. tř. | Vaculík Tomáš | tělocvična | |
středa | 16 00 | 17 00 | 4. - 9.tř. | Vaculík Tomáš | tělocvična | |||
19 | florbal team | pátek | 14 00 | 15 00 | trenéři klubu | tělocvična | ||
klub - shooters beta | ||||||||
20 | fotbal | pondělí | 17 00 | 18 00 | tělocvična | |||
22 | Atelier K 1 | úterý | 12 45 | 13 30 | Zapletalová Jaroslava | výtvarná dílna | ||
Atelier K 2 | čtvrtek | 12 45 | 13 30 | Zapletalová Jaroslava | výtvarná dílna | |||
Atelier K 3 | pondělí | 14 00 | 14 45 | Zapletalová Jaroslava | výtvarná dílna | |||
Atelier K 4, K 5 | středa | 14 00 | 14 45 | Zapletalová Jaroslava | výtvarná dílna | |||
23 | hry GO | čtvrtek | 16 00 | 17 30 | Zmek Slávek | multi učebna | ||
24 | dračí hlídka | pátek | 15 30 | 17 00 | Musilová Lucie | zrcadlový sál | ||
25 | jazykový seminář | |||||||
26 | tvořivé dílničky pro MŠ | středa | 16 00 | 17 00 | Klečková Dagmar | přírodovědná uč. | ||