Ve čtvrtek 6.6.2019 proběhlo na naší škole 1. kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce žáků 1. stupně. Soutěže se zúčastnilo celkem 61 dětí, které soutěžily v poslechu krátkého textu, recitaci anglické básničky a krátkém povídání o sobě. Žáci třetích, čtvrtých a pátých tříd měli navíc popis obrázku a povídání na dané téma.

Všechny děti byly výborné a předvedly porotě, jak dobře už anglický jazyk ovládají, a proto bylo těžké vybrat ty nejlepší. Nakonec byla v některých kategoriích udělena dbvě 1. nebo 2. místa.

Všem vítězům ještě jednou gratulujeme, těšíme se na další ročník a věříme, že letošní úspěchy přivedou v dalším roce více účastníků. 

Mgr. Helena Niznerová

Around English plakát malý             DSC 2795 2

Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.