ŠKOLNÍ KLUB ROZVRH KROUŽKU         2021 - 2022  
               
  kroužek den od do třída vedoucí kroužku   učebna
1 dívčí klub středa 14 00 15 00 3. Zapletalová Jaroslava   výroba hraček
    středa 15 00 16 00 4. Zapletalová Jaroslava   výroba hraček
    čtvrtek 14 00 15 00 1. Klečková Dagmar   výroba hraček
    čtvrtek 15 00 16 00 2. Klečková Dagmar   výroba hraček
2 výtvárná dílna pondělí 16 00 18 00 9. Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
    středa 16 00 17 00 5. - 8. Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
    1. - 4. třída se přidá k výtvarnému ateliéru            
3 výroba hraček středa 14 00 15 00 3. Zapletalová Jaroslava   výroba hraček
    středa 15 00 16 00 4. Zapletalová Jaroslava   výroba hraček
    čtvrtek 14 00 15 00 1. Klečková Dagmar   výroba hraček
    čtvrtek 15 00 16 00 2. Klečková Dagmar   výroba hraček
4 vaření úterý 13 00 14 00 1. Klečková Dagmar   kuchyńka
    úterý 14 00 15 00 2. Klečková Dagmar   kuchyńka
    úterý 15 00 16 00 3. Klečková Dagmar   kuchyńka
    úterý 16 00 17 00 4. - 7. Klečková Dagmar   kuchyńka
5 dřevomodeláři středa 16 00 17 00 5. - 9. Klouda Tomáš   dílny
7 sborový zpěv   Petrklíček     Monika Vašíčková    
      Petrklíček     Michal Ratislav    
  instrumentální soubor   Orchestra Pulchra     Michal Ratislav    
8 keramika úterý 14 00 15 00 1. Zapletalová Jaroslava   keramika
    úterý 15 00 16 00 4. Zapletalová Jaroslava   keramika
    úterý 16 00 17 00 6. Zapletalová Jaroslava   keramika
    úterý 17 00 18 00 7. Zapletalová Jaroslava   keramika
    čtvrtek 14 00 15 00 2. Zapletalová Jaroslava   keramika
    čtvrtek 15 00 16 00 3. Zapletalová Jaroslava   keramika
    čtvrtek 16 00 17 00 5. Zapletalová Jaroslava   keramika
    čtvrtek 17 00 18 00 8. Zapletalová Jaroslava   keramika
9 atletika pondělí 15 00 16 00 1. - 3.  Juránek Štěpán   tělocvična
    pondělí 16 00 17 00 4.- 6. Juránek Štěpán   tělocvična
    pondělí 17 00 18 00   Juránek Štěpán   tělocvična
10 sportovní a míčové  hry čtvrtek 16 00 17 00 1. - 4. Hejátko Filip   tělocvična
    čtvrtek 17 00 18 00 5. - 9. Hejátko Filip   tělocvična
11 gymnastika úterý 16 00 17 00 1. - 2.  Šindelářová Jana   tělocvična
    úterý 17 00 18 00 3. - 5.  Šindelářová Jana   tělocvična
12 přírodovědný pondělí 14 00 15 00 3. Klečková Dagmar   přírodovědná uč.
    pondělí 15 00 16 00 4. - 7. Klečková Dagmar   přírodovědná uč.
    středa 14 00 15 00 1. Klečková Dagmar   přírodovědná uč.
    středa 15 00 16 00 2.  Klečková Dagmar   přírodovědná uč.
15 informatika úterý 14 00 15 00 1. Zaoral Martin   informatika
    úterý 15 00 16 00 2., 3. Zaoral Martin   informatika
  úterý 16 00 17 00 4. - 7. Zaoral Martin   informatika
16 angličtina středa 14 00 15 00 2. - 3. Marečková Michaela   jazyková učebna
    angličtina pro 1. ročník se v 1.pol. neotvírá            
17 kickbox pátek 14 00 15 00   Stráník František   tělocvična
18 florbal středa 15 00 16 00 1.-3.  Drápalová Jitka   tělocvična
    středa 16 00 17 00 4. - 7. Drápalová Jitka   tělocvična
20 fotbal čtvrtek 15 00 16 00   Hejátko Filip   tělocvična
23 deskové hry čtvrtek 16 00 17 30   Zmek Slávek   multi učebna
24 taneční kroužek žáci přecházejí do gymnastiky            
26 Ateliér K1 pondělí 11 50 12 35 1.A Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
  Ateliér K2 středa 11 50 12 35 2.A Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
  Atelier K3 úterý 11 50 12 35 3.A Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
  Ateliér K4 středa 12 45 13 30 4.A Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.