ŠKOLNÍ KLUB

Důležité informace

Pravidelná činnost kroužků začíná

14. 9. 2020

rozvrh kroužků - časový rozpis a jména lektorů najdete na www.zskrasneho.cz sekce školní klub

Po domluvě s vedoucím kroužku, nebo s p. Zapletalovou, je možné žáka, pokud nemůže kroužek v danou dobu navštěvovat, přeřadit do jiné skupiny, ale pouze za předpokladu, má-li kroužek více termínů. Kroužek, který nebude dostatečně naplněn, nebudeme otevírat. Počet žáků je omezen, o pořadí rozhoduje platba.

Družinové děti budou mít zapsáno v deníčku, který kroužek navštěvují – den, čas. Je to důležité při vyzvedávání dětí ze ŠD.

Veškeré dotazy a informace :

mob. 736 777 847

ŠKOLNÍ KLUB - PLATBA

Přeplatek za 2. pololetí 2019/2020 školní klub

Přeplatek bude převeden na kroužky ve školním roce 2020/2021 – 1. pololetí. Vzhledem k tomu, že se mění cena za kroužky, může vzniknout též nedoplatek, vše se bude řešit začátkem září na třídních schůzkách. Vzniklé přeplatky, či nedoplatky se budou provádět hotovostním převodem. Děkuji za pochopení.

Přeplatky z loňského školního roku, po domluvě s rodiči, zůstávají na nákup pomůcek do jednotlivých kroužků školního klubu.

platba kroužků na účet školy 33633621/0100

VS je složen z čísla 8, následují čísla kroužků, ve zprávě pro příjemce uveďte jméno žáka a třídu.

Např. platíte kroužky číslo 1,2,15,25.

VS 801021525 ( nula je pouze u jednomístného čísla). Ve zprávě pro příjemce Petr Novák 6.B

Vyjímečně lze platit hotově u p. uč. Jaroslavy Zapletalové, nebo u p. hospodářky Beránkové

Kroužky za 1. pololetí  je nutné zaplatit do konce září 2020. Poslední den k přihlášení do školního klubu je 11.9. 2020.

Případné dotazy, pomoc s výběrem kroužků apod. lze osobně vyřídit v době třídních schůzek 7.9.2020.

KERAMIKA PRO DOSPĚLÉ – pravidelné keramické kurzy pro veřejnost, budou vždy ve středu 17 30 – 19 00, nebo 19 00 – 20 30.

www.keramikazapletalova.com