Přeplatek za 2. pololetí 2019/2020 školní klub

Přeplatek bude převeden na kroužky ve školním roce 2020/2021 – 1. pololetí. Vzhledem k tomu, že se mění cena za kroužky, může vzniknout též nedoplatek, vše se bude řešit začátkem září na třídních schůzkách. Vzniklé přeplatky, či nedoplatky se budou provádět hotovostním převodem. Děkuji za pochopení.

Přihláška do školního klubu 2020/2021

Přihlášky do školního klubu 2020/2021 jsou ke stažení na stránkách školy v sekci školní klub, nebo k vyzvednutí na vrátnici.

Vyplněné přihlášky odevzdávejte na vrátnici, třídnímu učiteli, nebo vedoucí školního klubu p. Jaroslavě Zapletalové na začátku září.

Začínáme 14. 9. 2020. Rozvrh kroužků se snažíme zanechat ve stávající podobě, mohou být drobné změny. Rozpis bude na stránkách školy a vyvěšen na škole 1. září 2020.

Výtvarný atelier AK

Žáci z výtvarného ateliéru se zapisují přes přihlášku školního klubu. Hodina a den bude zapsána v rozvrhu.

Přihláška do výtvarného ateliéru pro budoucí prvňáčky.

Výtvarný ateliér je přednostně otevřen pro žáky 1.A. Základy kresby, malby, pastelu, základy grafických technik, malování v plenéru, návštěva galerií a výstav.