kroužek den od do třída vedoucí kroužku   učebna
1 Dívčí klub pondělí 14 00 15 00 1.-2.  Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
    středa 15 00 16 00 3. - 5.  Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
2 Výtvárná dílna pondělí 15 00 16 00 1.- 2. Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
    středa 16 00 17 00 3. - 5. Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
    středa 17 00 18 00 6. - 9.  Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
3 Výroba hraček pondělí 16 00 17 00 3. - 5. Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
    středa 14 00 15 00 1.- 2. Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
4 Vaření středa 14 00 15 00 1. Sládková Lenka   kuchyńka
    středa 15 00 16 00 2.  Seimlová Bedřiška   kuchyńka
    středa 16 00 17 00 3. - 5.    
5 Dřevomodeláři středa 16 00 17 00 5. - 9. Klouda Tomáš   dílny
    středa 17 00 18 00 5. - 9. Klouda Tomáš   dílny
6 Jazyková přípravka pondělí 11 50 12 35 1.B Lucie Dostálová třída
  rodilý mluvčí pondělí 10 55 11 40 2.B Dostálová L., Niznerová H. herna ŠD
    pondělí 10 00 10 45 2.C Ševců Lucie herna ŠD
               
8 Keramika úterý 13 00 14 00 1. Zapletalová Jaroslava   keramika
    úterý 14 00 15 00 7.A Zapletalová Jaroslava   keramika
    úterý 15 00 16 00 2.A,C Zapletalová Jaroslava   keramika
    úterý 16 00 17 00 3.-5.  Zapletalová Jaroslava   keramika
    úterý 17 00 18 00 6. - 9. Zapletalová Jaroslava   keramika
    čtvrtek 14 00 15 00 9.B, 8.B Zapletalová Jaroslava   keramika
    čtvrtek 15 00 16 00 2.B Zapletalová Jaroslava   keramika
    čtvrtek 16 00 17 00 3. - 5. Zapletalová Jaroslava   keramika
    čtvrtek 17 00 18 00 6. - 9. Zapletalová Jaroslava   keramika
9 Atletika pondělí 16 00 17 00 1. - 2.  Juránek Štěpán   tělocvična
    pondělí 17 00 18 00 3. - 5.  Juránek Štěpán   tělocvična
10 Sportovní hry pátek 15 00 16 00   Hejátko Filip   tělocvična
11 Gymnastika úterý 16 00 17 00 1. - 2.  Šindelářová Jana   tělocvična
    úterý 17 00 18 00 3. - 5.  Šindelářová Jana   tělocvična
12 Přírodovědný pondělí 14 00 15 00 1. Smutná Barbora   přírodovědná uč.
    pondělí 15 00 16 00 2. - 3. Smutná Barbora   přírodovědná uč.
    pondělí 16 00 17 00 4. - 7. Smutná Barbora   přírodovědná uč.
    středa 14 00 15 00 1. Klímová Dana   přírodovědná uč.
    středa 15 00 16 00 2. - 3. Klímová Dana   přírodovědná uč.
    středa 16 00 17 00 4. - 7. Klímová Dana   přírodovědná uč.
15 Grafický design pátek 13 00 14 00 1.- 2. Burian Jiří informatika
  informatika pátek 14 00 15 00 3.-4. Burian Jiří informatika
    pátek 15 00 16 00 5.-6. Burian Jiří informatika
16 Angličtina pátek 12 15 13 00  1.A,B,C Burian Jiří jazyková učebna
             
             
17 Míčové hry středa 16 00 17 00   Zaoral Martin   tělocvična
18 Florbal čtvrtek 16 00 17 00 1.-2.  Rederer Zbyněk   tělocvična
    čtvrtek 17 00 18 00 3. - 6. Rederer Zbyněk   tělocvična
20 Fotbal pátek 14 00 15 00   Hejátko Filip   tělocvična
23 Hry GO čtvrtek 16 30 18 00   Zmek Slávek   multi učebna
24 Taneční kroužek  středa  16.00 17.00    Magda Kovářová zrcadlový sál
25 Hliněná kulička čtvrtek 17 00 18 00   Zapletalová Jaroslava   keramika
26 Ateliér K2 pondělí 12 45 13 30 2. Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
26 Atelier K1 úterý 11 50 12 35 1. Zapletalová Jaroslava   výtvarná dílna
Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.