ŠKOLNÍ KLUB

Důležité informace

Pravidelná činnost kroužků začíná

16.9.2019

rozvrh kroužků - časový rozpis a jména lektorů najdete na

www.zskrasneho.cz

Po domluvě s vedoucím kroužku nebo s p. Jaroslavou Zapletalovou, je možné žáka, pokud nemůže kroužek v danou dobu navštěvovat, přeřadit do jiné skupiny, ale pouze za předpokladu, má-li kroužek více termínů. Kroužek, který nebude dostatečně naplněn, nebudeme otevírat. Počet žáků je omezen, o pořadí rozhoduje platba.

Družinové děti budou mít zapsáno v deníčku, který kroužek navštěvují – den, čas. Je to důležité při vyzvedávání dětí ze ŠD.

Veškeré dotazy a informace :

mob. 736 777 847

ŠKOLNÍ KLUB - PLATBA

platba kroužků na účet školy 33633621/0100

VS je složen z čísla 8, následují čísla kroužků, ve zprávě pro příjemce uveďte jméno žáka a třídu.

Např. platíte kroužky číslo 1,2,15,25.

VS 801021525 ( nula je pouze u jednomístného čísla). Ve zprávě pro příjemce Petr Novák 6.B.

Vyjímečně lze platit hotově u p. uč. Jaroslavy Zapletalové, nebo u p. hospodářky Beránkové.

Kroužky za 1. pololetí  je nutné zaplatit do konce září 2019

Případné dotazy, pomoc s výběrem kroužků apod. lze osobně vyřídit v době třídních schůzek 9.9.2019.

KERAMIKA PRO DOSPĚLÉ – pravidelné keramické kurzy pro veřejnost, budou vždy ve středu 17. 30 – 19. 00, nebo 19. 00 – 20. 30.

www.keramikazapletalova.com