NABÍDKA ZÁJMOVÉ ČINNOSTI ŠKOLNÍHO KLUBU

PŘI ZŠ KRÁSNÉHO 24, BRNO – JULIÁNOV NA ŠKOLNÍ ROK 2020- 2021

Milí chlapci a děvčata, vážení rodiče,

            Ve školním klubu při naší základní škole je pro vás připravena řada zájmových kroužků pro vyplnění volného času a k uspokojení vašich zálib a koníčků. Máte možnost pokračovat v činnosti tradičních aktivit nebo si vybrat zájmové útvary nové, které si ve vašich řadách svoji oblibu jistě brzy získají.

Věnujte proto pozornost následujícímu přehledu a vyberte si podle svého zájmu. Přihlášku si lze vyzvednout na vrátnici, nebo vytisknout z webových stránek školy. Přihlášky odevzdávejte co nejdříve, neboť kapacita kroužků je omezená, na vrátnici, osobně vedoucí klubu.

Informace o nás najdete na www.zskrasneho.cz

Podrobné informace získáte u vedoucí školního klubu p. Jaroslavy Zapletalové mob. 736 777 847

e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

rozvrh kroužků

 

Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.