NABÍDKA ZÁJMOVÉ ČINNOSTI ŠKOLNÍHO KLUBU

PŘI ZŠ KRÁSNÉHO 24, BRNO – JULIÁNOV NA ŠKOLNÍ ROK 2020- 2021

Milí chlapci a děvčata, vážení rodiče,

Ve školním klubu při naší základní škole je pro vás připravena řada zájmových kroužků pro vyplnění volného času a k uspokojení vašich zálib a koníčků. Máte možnost pokračovat v činnosti tradičních aktivit nebo si vybrat zájmové útvary nové, které si ve vašich řadách svoji oblibu jistě brzy získají.

Věnujte proto pozornost následujícímu přehledu a vyberte si podle svého zájmu. Přihlášku si lze vyzvednout na vrátnici, nebo vytisknout z webových stránek školy. Přihlášky odevzdávejte co nejdříve, neboť kapacita kroužků je omezená, na vrátnici, osobně vedoucí klubu.

Informace o nás najdete na www.zskrasneho.cz

Podrobné informace získáte u vedoucí školního klubu p. Jaroslavy Zapletalové mob. 736 777 847

rozvrh kroužků

Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Povolit
Zakázat