ŠKOLNÍ KLUB

Důležité informace

 

Pravidelná činnost kroužků začíná

17. 9. 2018

( kroužky p. uč. Zapletalové – Hračky, Dívčí klub, Výtvarná dílna, Keramika, Atelier K, z důvodu absolvování odborného semináře, začínají 24.9.2018)

rozvrh kroužků - časový rozpis a jména lektorů najdete na

www.zskrasneho.cz

(od 3.9.2018)

 

Po domluvě s vedoucím kroužku, nebo s p. Zapletalovou, je možné žáka, pokud nemůže kroužek v danou dobu navštěvovat, přeřadit do jiné skupiny, ale pouze za předpokladu, má-li kroužek více termínů. Kroužek, který nebude dostatečně naplněn, nebudeme otevírat. Pokud byl žák přihlášen do zájmové činnosti a nemůže ji navštěvovat, informujte prosím p. Zapletalovou.

 

Veškeré dotazy a informace :

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mob. 736 777 847

 

 

ŠKOLNÍ KLUB - PLATBA

 

platba kroužků na účet školy 33633621/0100

 

VS je složen z čísla 8, následují čísla kroužků, ve zprávě pro příjemce uveďte jméno žáka a třídu.

 

Např. platíte kroužky číslo 1,2,15,25.

VS 801021525 ( nula je pouze u jednomístného čísla). Ve zprávě pro příjemce Petr Novák 6.B

 

Výjimečně lze platit hotově u p. uč. Jaroslavy Zapletalové nebo u p. hospodářky Bohumily Beránkové.

 

Kroužky za 1. pololetí  je nutné zaplatit do konce září 2018.

 

Případné dotazy, pomoc s výběrem kroužků apod. lze osobně vyřídit v době třídních schůzek 10.9.2018.

 

 

ATELIER K –  nově otvíráme výtvarně keramický ateliér pro prvňáčky, atelier bude každý čtvrtek 11. 50 – 12. 35  ( 5. vyučovací hodina), cena atelieru je na pololetí 500 Kč (v ceně jsou veškeré výtvarné pomůcky, materiály, hlína, výpaly…..)

VS pro platbu je 26.

 

ATLETIKA – NOVĚ : Trénink atletických disciplín se spoustou her, ale i důrazem na správnou techniku důležitou pro zdravý pohybový rozvoj vašich dětí. Možnost účastnit se i závodů. Nově pod vedením zkušeného trenéra a stále aktivního závodníka.

 

Nahoru