KONEC ŠKOLNÍHO ROKU VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ

ODHLÁŠKY OBĚDŮ

na středu 29.6. a čtvrtek 30. 6. se přijímají nejpozději do úterý 28. 6. do 8,00 hodin.

Na pozdější odhlášky nebude brán zřetel.

PŘEPLATKY ZA OBĚDY

• placené přes účet, budou zaslány na konci školního roku (během srpna) rodičům zpět na účet, částky nad 2000,-Kč a na požádání jsou zasílány během června,
  • žákům z 9. třídy a žákům, kteří odchází na jinou školu (kteří nemají nahlášené číslo účtu u vedoucí ŠJ), budou vyplaceny přeplatky hotově po předložení písemného souhlasu rodičů s vyplacením přeplatku za obědy v hotovosti v kanceláři vedoucí ŠJ ve dnech 28. 6. - 30. 6.,
  • ostatním žákům budou přeplatky za obědy převedeny do měsíce září, o vzniklé přeplatky se jim sníží částka za obědy v září.

Nezapomeňte, že první platbu na školní rok 2022/2023 na měsíc září zasíláte na účet ŠJ 6873820267/0100 pod přiděleným VS již v době od 10. 8. - 25. 8. 2022. Po připsané platbě na náš účet bude žák automaticky nahlášen na oběd od 1. 9. 2022.

Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Povolit
Zakázat