UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ - informace pro školní rok 2019/2020

 

Rodiče, jejichž děti se budou stravovat od září ve školní jídelně odevzdají řádně vyplněnou přihlášku vedoucí školní jídelny během června nebo poslední týden v srpnu dle úředních hodin, které budou vyvěšeny na webu školy pod ŠJ. Zároveň se domluví na formě platby za obědy a vyřídí kreditní kartu za poplatek 35,-Kč nebo čip za 115,-Kč na obědy.

Přihlášku na obědy je možno stáhnout na webu školy.

  • Cena obědu činí 25,-Kč.
  • Obědy se platí měsíčně a dopředu na další měsíc, je možno platit:
  •  Inkasem – vedoucí ŠJ na základě rodičem zřízeného souhlasu s inkasem na účet jídelny 6873820267/0100 (souhlas odevzdá vedoucí ŠJ nebo pošle mailem do 10.8.) inkasuje do 20. dne vypočtenou částku na další měsíc za obědy. Odhlášené obědy se na následující měsíc odečítají.
  • Trvalým příkazem. Doporučená platba je 550,-Kč splatná na září mezi 10.8 – 25.8.
  • Složenkou na poště. Po odevzdání přihlášky na stravování vedoucí sdělí částku na obědy na měsíc září.
  • Veškeré dotazy týkající se stravování zodpoví vedoucí ŠJ p. Stuhlová na telefonu 533 424 540.
Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.