UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ - informace pro školní rok 2010/2021

 

Rodiče, jejichž děti se budou stravovat od září ve školní jídelně, odevzdají řádně vyplněnou přihlášku přímo vedoucí školní jídelny do konce června nebo poslední týden v srpnu dle úředních hodin, které budou vyvěšeny na webu školy pod ŠJ. Zároveň se domluví na formě platby za obědy, vyřídí kreditní kartu 35,-Kč nebo čip za 115,-Kč a vyzvednou heslo a zřizovatelské jméno pro přihlášení na www.strava.cz, kde se obědy odhlašují den dopředu do 13,00 nebo přehlašují z obědu č.I. na oběd č.II dva dny dopředu do 13,00 hodin.

Přihlášku na obědy je možno stáhnout na webu školy.

  • Cena obědu od 1.9.2020 činí 27,-Kč.
  • Obědy se platí měsíčně a dopředu na další měsíc, je možno platit:
  •  Formou inkasa z účtu – vedoucí ŠJ na základě rodičem zřízeného souhlasu s inkasem na účet jídelny 6873820267/0100 (souhlas o zřízení inkasa dodají rodiče vedoucí ŠJ nebo pošlou mailem do 10.8) inkasuje do 20. dne aktuální platbu na další měsíc za obědy. Odhlášené obědy se následující měsíc odečítají.
  • Trvalým příkazem z účtu. Doporučená platba je 570,-Kč splatná na září mezi 10.8 – 25.8.
  • Složenkou na poště. Po odevzdání přihlášky na stravování vedoucí sdělí částku            na obědy na měsíc září a VS.
  • Veškeré dotazy týkající se stravování zodpoví vedoucí ŠJ p. Stuhlová na telefonu 533 424 540.
Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.