O školní družině

Vážení rodiče, v naší školní družině se snažíme vyplnit volný čas Vašich dětí po vyučování, a tím plníme významnou roli při jejich výchově. Při naší práci se zaměřujeme nejen na mezilidské vztahy, upevňování zdraví a vztah k přírodě. Rozvíjíme u dětí také kolektivní myšlení, empatii a vstřícné chování mezi spolužáky.

 

Režim dne ve školní družině

ranní družina je v čase 6 30 - 7 40


11 30 - 13 00 činnost odpočinková

Oběd, relaxace – odpočinek na koberci, četba pohádek, poslech CD,četba časopisů, malování, společenské a relaxační hry.

13 00  - 14 00 činnost zájmová

Výtvarná, pracovní, hudební, etická, dramatická, dopravní, přírodovědná, zdravotní atd.


14 00 - 15 00 činnost rekreační

Sportovní hry na školní zahradě, vycházky do okolí školy, výlety a hry v přírodě.15 00  - 17 00 hry k rozvoji didaktických schopností a dovedností dětíDoufáme, že pobyt ve školní družině bude pro děti příjemně stráveným časem.  S případnými dotazy se prosím vždy obracejte na vychovatelku oddělení, které Vaše dítě navštěvuje.

Děkujeme a těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.

Kolektiv vychovatelů a vychovatelek školní družiny

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení