O školní družině

Vážení rodiče, v naší školní družině se snažíme vyplnit volný čas Vašich dětí po vyučování, a tím plníme významnou roli při jejich výchově. Při naší práci se zaměřujeme nejen na mezilidské vztahy, upevňování zdraví a vztah k přírodě. Rozvíjíme u dětí také kolektivní myšlení, empatii a vstřícné chování mezi spolužáky.

 

Režim dne ve školní družině

ranní družina je v čase 6 30 - 7 40


11 30 - 13 00 činnost odpočinková

Oběd, relaxace – odpočinek na koberci, četba pohádek, poslech CD,četba časopisů, malování, společenské a relaxační hry.

13 00  - 14 00 činnost zájmová

Výtvarná, pracovní, hudební, etická, dramatická, dopravní, přírodovědná, zdravotní atd.


14 00 - 15 00 činnost rekreační

Sportovní hry na školní zahradě, vycházky do okolí školy, výlety a hry v přírodě.15 00  - 17 00 hry k rozvoji didaktických schopností a dovedností dětíDoufáme, že pobyt ve školní družině bude pro děti příjemně stráveným časem.  S případnými dotazy se prosím vždy obracejte na vychovatelku oddělení, které Vaše dítě navštěvuje.

Děkujeme a těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.

Kolektiv vychovatelů a vychovatelek školní družiny

Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.