Vážení rodiče předškoláků,

protože komunikaci mezi školou a rodiči považujeme za důležitý krok k tomu, aby děti ve škole byly úspěšné a spokojené, zveme vás na neformální setkání s vedením školy, zástupci školního poradenského pracoviště, vyučujícími 1. stupně a paními učitelkami, které budou učit v 1. třídách. Povídat si budeme například o tom, jak ulehčit předškolákovi vstup do 1. třídy, na co se zaměřit, co dohlídat.

Budeme rádi, když budete ze setkání odcházet s pocitem, že jste dostali odpověď na své otázky a máte ucelenou představu o tom, jak probíhá na škole vzdělávání, jaké aktivity budou děti rozvíjet a podporovat ve vzdělávání, co dětem nabízíme v rámci volnočasových aktivit, prostě a jednoduše, jak to u nás na škole chodí.

Setkání proběhne ve čtvrtek, 24. března 2022, 15-16 hodin.

Kapacita setkání je omezená, svoji účast si rezervujte na:

tel: 601 131 824

Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Povolit
Zakázat