Vážení rodiče předškoláků,

 

protože komunikaci mezi školou a rodiči považujeme za důležitý krok k tomu, aby děti ve škole byly úspěšné a spokojené, zveme vás na neformální setkání s vedením školy, zástupci školního poradenského pracoviště, vyučujícími 1. stupně a paními učitelkami, které budou učit v 1. třídách. Povídat si budeme například o tom, jak ulehčit předškolákovi vstup do 1. třídy, na co se zaměřit, co dohlídat.

 

Budeme rádi, když budete ze setkání odcházet s pocitem, že jste dostali odpověď na své otázky a máte ucelenou představu o tom, jak probíhá na škole vzdělávání, jaké aktivity budou děti rozvíjet a podporovat ve vzdělávání, co dětem nabízíme v rámci volnočasových aktivit, prostě a jednoduše, jak to u nás na škole chodí.

 

Setkání proběhne ve čtvrtek, 24. března 2022, 15-16 hodin.

 

Kapacita setkání je omezená, svoji účast si rezervujte na:

tel: 601 131 824

mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Nahoru
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Uložit nastavení