INFORMACE KE STRAVOVÁNÍ

 

Rodiče, jejichž děti se budou stravovat od září ve školní jídelně, odevzdají vyplněnou přihlášku ke stravování vedoucí školní jídelny do konce června nebo poslední týden v srpnu dle úředních hodin, které budou vyvěšeny na webu školy pod ŠJ.  Zároveň se domluví na formě platby za obědy, vyřídí kreditní kartu 35,-Kč (doprodej karet, ale budou stále funkční) nebo čip za 115,-Kč, dostanou přidělený VS platný po celou dobu docházky žáka na obědy a vyzvednou heslo a uživatelské jméno pro přihlášení na www.strava.cz, kde se obědy odhlašují den dopředu do 13,00 hodin nebo přehlašují z obědu č.I. na oběd č.II dva dny dopředu do 13,00 hodin.

Přihlášku na obědy je možno stáhnout na webu školy.

 

Cena obědu činí 27,-Kč.

Částka za obědy se platí měsíčně dopředu na další měsíc, pod přiděleným VS.

 

Obědy je možno platit:

  • formou inkasa z účtu – vedoucí ŠJ na základě rodičem zřízeného souhlasu s inkasem na účet jídelny 6873820267/0100 (souhlas o zřízení inkasa dodají rodiče vedoucí ŠJ nebo pošlou mailem do 10.8) inkasuje do 20. dne aktuální platbu na další měsíc za obědy, odhlášené obědy se následující měsíc odečítají,
  • trvalým příkazem z účtu - doporučená platba je 570,-Kč splatná na září mezi 10.8 – 25.8.,
  • složenkou na poště - po odevzdání přihlášky na stravování vedoucí sdělí částku na obědy na měsíc září a VS.

 

Veškeré dotazy týkající se stravování zodpoví vedoucí ŠJ p. Stuhlová na telefonu 533 424 540.

 

Nahoru

Prohlížením těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies.