Den otevřených dveří pro předškoláky - 16.3.2022

Srdečně zveme všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče na

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ,

který se uskuteční ve středu 16.3.2022 od 9 do 12 hodin.

Co na vás čeká:

• prohlídka školy
  • ukázka výuky v 1. třídách
  • informace o učebním plánu, nabízených vzdělávacích programech, školní družině a volnočasových aktivitách

Prohlídky začínají vždy v celou hodinu, na konkrétní čas (9:00, 10:00, 11:00) je potřeba vytvořit rezervaci.

rezervace prohlídky: tel.:601 131 824 - zástupkyně ředitelky školy Mgr. Šárka Mouková, nebo mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

na setkání se těší vyučující ZŠ Krásného 24

Povolit vše
Zakázat vše
Analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Povolit
Zakázat